Opel Corsa

Nový rozměr automobilové zábavy

Opel Corsa

Dobrá, mohli bychom vám prostě říci, že podvozek Corsy byl kompletně přepracován, aby zajišťoval čistý požitek z řízení a nijak neubíral na pohodlném pocitu při jízdě. Ale bude jistě mnohem lepší, pokud si to množství zábavy, které vás při řízení Corsy čeká, vyzkoušíte sami!

C’MON PROJÍŽĎKU!

Opel Corsa

Ve skutečnosti nezáleží na tom, kam jedete nebo co děláte. S Corsou a těmi správnými lidmi může být život jeden velký večírek. Inteligentní vylepšená bezpečnost. Komplexní aktivní a pasivní bezpečnostní systémy Corsy jsou důmyslně sladěny tak, aby zajišťovaly maximální ochranu a požitek z jízdy. Jinými slovy, uvolněte se! Užijte si zábavu. Jste v bezpečí.

C’MON ... SEZNÁMIT

Správné místo. Správný čas. Správná atmosféra. Věříte na lásku na první pohled? My ano! Vyjádřete stylově sami sebe se sadou OPC Line. Navrženo a vyrobeno na míru Corse, s přídavkem dynamického stylu a sportovní osobitosti. K dispozici jako volitelné sady montované při výrobě nebo jako příslušenství instalované vaším Opel dealerem.

C’MON UKAŽTE

Opel Corsa

Proč se omezovat? Otevřete oči a pozvěte svět dovnitř – panoramatickou střechou nové Corsy. Jako doma! Inovační řada komfortního vybavení Corsy vám umožňuje převzít vládu nad vaším prostorem a vytvořit si svou vlastní kabinu...a tuto podobu jí ponechat! Takže ať už pojedete kamkoli, vždy se budete cítit jako doma.

C’MON POJĎTE SI

Nezáleží na tom, co vás baví, s unikátním systémem Flex-Fix® budete vždy tam, kde se něco děje. Chytré nápady pro snadnější život. Pravděpodobně se chystáte s vaší Corsou strávit spoustu času. Proto i my trávíme spoustu času vymýšlením těch brilantně prostých nápadů, díky kterým si dokonale užijete každou minutu.